HAKKIMIZDA

 Tarihçemiz

   Evden Eve taşımacılıkta uzmanlık faktörünün ön planda olması ve bunu kadro ve tecrübe olarak bir araya getirebilmiş olmamızdandır. Firma olarak bu hizmet kolunda araç sürücülerimizde dahil olmak üzere tüm personelimiz servis içi hizmet eğitimi almış bulunmakta olup, donanım ve malzeme kullanımı sizlerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için, organize edilmiştir. Evden eve nakliyat konusunda yılların verdiği tecrübeyle, yetişmiş ve eğitimli personelimizle çalışmaktayız. Sizlere en iyi hizmeti sunmak için, Elektrikçisinden, Tesisatçısına, Marangozundan, Araç Sürücüsüne, Paketleme ve Ambalajlama ve ekspertiz işlemine kadar, tüm operasyonlarda, tecrübemiz, teknik donanım ve eğitimli personelimizle, taşıma sektöründe siz değerli müşterilerimiz için hizmet vermekteyiz.
Özkan Trans Hakkımızda

Misyonumuz

Nakliyat sektöründe çevre ve insan sağlığını dikkate alarak kaliteli üretim ve güvenli ticareti kendisine prensip edinen firmamız, saygınlığından ödün vermeden hizmete devam etmeyi kendisine amaç edinmiştir.Vizyonumuz


Hayatımızın ve yaşamamızın kalitesini yükselten her ürün zamanla değişecek veya yeni bir icat ile yok olacaktır. Yenilikleri takip eden ve kendini geliştiren her birey, her işletme mutlaka başarılı olur. ÖZKAN TRANS "yaşam için" bu başarıyı kendisine ilke edinmiştir.

Ülkemizin her bireyi için Renklerin daha canlı, Mutluluğun görünür, İş mekanlarının ışıl ışıl, Geleceğin daha zeki ve güven verici, Yaşam alanlarının özgür ve ferah, Rahatlılığın ve konforun önplanda olduğu özel yaşamların, Her döneminin ve anının aydınlık olmasına çalışmaktadır.